ARE YOU READY TO KYSA?

Time2Kysa

WELKOM BIJ TIME 2 KYSA

In een wereld waarin werkdruk en stress toenemen, biedt Time 2 KYSA een unieke oplossing. Onze training combineert timemanagement, conflictmanagement en kickboksen om teams sterker en weerbaarder te maken. Geen standaard cursus, maar een dynamische ervaring die direct impact heeft op de werkvloer.

Door middel van fysieke en mentale uitdagingen leren deelnemers stress beheersen, effectief communiceren en prioriteiten stellen. Het resultaat? Meer grip op tijd, minder conflicten en een team dat met energie en focus werkt.

CONFLICTMANAGEMENT

KICKBOKSEN

UNIEKE TRAINING

WAT IS TIME 2 KYSA?

Time 2 Kysa is geen traditionele timemanagementtraining. Wij geloven dat efficiënt werken begint bij een sterk lichaam en een scherpe mindset. Daarom combineren we praktische timemanagementtechnieken met de kracht van kickboksen en de psychologie van conflictbeheersing.

Tijdens de training leren deelnemers om te gaan met druk, hun grenzen te bewaken en helder te communiceren, zelfs in uitdagende situaties. De combinatie van theorie en actie zorgt voor een blijvende verandering in houding en prestaties.

 

VOOR WIE IS TIME 2 KYSA?

Time 2 Kysa is perfect voor bedrijven waar stress en tijdsdruk een uitdaging vormen. Of het nu gaat om snelle besluitvorming, strakke deadlines of intensieve samenwerking, onze training helpt teams om beter te presteren onder druk.

Van managers en teamleiders tot medewerkers in dynamische sectoren: iedereen profiteert van deze unieke aanpak. Door bewuster met tijd, energie en communicatie om te gaan, werken teams effectiever en met meer plezier.

 

HET TEAM ACHTER TIME 2 KYSA

FOUNDER

ED DEBIPERSAD

TRAINER

MARIEKE

MARKETING

JAY

BACK OFFICE

CONNOR

NEEM CONTACT OP VOOR TIME 2 KYSA

ARE YOU READY TO

KICK YOUR STRESS AWAY?